Paintball na wieczór kawalerski Kraków

Pomysł na wieczór kawalerski - Paintball


Wieczór kawalerski na horyzoncie, a Ty dalej nie wiesz co możesz zorganizować? Chcesz wymyślić coś ciekawego i oryginalnego, by zaskoczyć przyszłego Pana Młodego i jego przyjaciół, ale brak Ci pomysłów, a nie chcesz przecież pójść na łatwiznę? Co powiesz na paintball jako sposób spędzenia wieczoru kawalerskiego? Paintball na wieczór kawalerski to ogromna porcja dobrej zabawy z odrobiną adrenaliny, która na pewno spodoba się wszystkim. Emocje gwarantowane! Pamiętajcie, że przecież nic tak nie cieszy i nie integruje jak wspólna aktywność na świeżym powietrzu. Taka forma spędzenia wieczoru kawalerskiego na pewno przypadnie wszystkim do gustu i pozostanie w pamięci uczestników na długo.

Zastanawiacie się jak to wszystko wygląda? Zabawa zaczyna się od rozdania uczestnikom specjalnych kombinezonów, zabezpieczających masek na twarz oraz rękawic ochronnych. Następnie cała grupa zostaje podzielona na dwie drużyny, które będą ze sobą rywalizować. Instruktor dokładnie tłumaczy wszystkim zasady gry i bezpieczeństwa, które muszą zostać zachowane podczas późniejszej zabawy. Kiedy wszyscy są już gotowi – zaczynamy. Scenariusz polega na wyeliminowaniu wszystkich zawodników z przeciwnej drużyny. Kiedy jedna z drużyn wygra, zaczyna się kolejna runda. Wszystkie rundy to wiele godzin niezapomnianych emocji.

Chcesz urządzić przyszłemu Panu Młodemu naprawdę wyjątkowy wieczór kawalerski? Zorganizuj dla niego wyjście na paintball! Nie wahaj się i umów termin już dziś, a my ze swojej strony gwarantujemy, że wszyscy na pewno będziecie bawić się świetnie.

 

Paintball to świetny pomysł również na integrację firmową lub urodziny.