Paintball na urodziny Kraków

Paintball - urodziny


Planujesz zorganizować urodziny, ale znudziły Ci się zwykłe domówki oraz popularne świętowanie w knajpach? Chciałbyś wymyślić coś wyjątkowego i oryginalnego, tak, by zaskoczyć znajomych i jednocześnie samemu bardzo dobrze się bawić? Skończyły Ci się pomysły na ciekawe zajęcia?

Możemy zaproponować coś, co na pewno Ci się spodoba – co powiesz na wypad na paintball na urodziny? Dlaczego warto? Paintball to świetny sposób na aktywne spędzenie tego wyjątkowego dnia w grupie przyjaciół. Nie myśl, że to rozrywka tylko dla dzieci! Wręcz przeciwnie, jest ona uwielbiana także przez wielu dorosłych. W końcu każdy z nas marzy, by od czasu poszaleć jak w dzieciństwie. Na pewno nie dopadnie Was nuda, a wszyscy zapamiętają ten wyjątkowy czas na długo! Paintball na pewno jeszcze mocniej Was zintegruje – w końcu nic tak nie łączy, jak wspólna aktywność na świeżym powietrzu.

Paintball to także świetny sposób na zorganizowanie urodzin dla dziecka. Dzieci uwielbiają nowe wyzwania, lubią być na okrągło czymś zaskakiwane i jak ognia unikają nudy – dlatego też na pewno spodoba im się możliwość aktywnego spędzenia czasu w gronie koleżanek i kolegów!

Nie musisz się niczym martwić, oczywiście zadbamy też o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Przed rozpoczęciem gry, dbamy o to, by każdy uczestnik zapoznał się z obowiązującymi zasadami. Zapewniamy też specjalne mundury, rękawiczki oraz maski na twarz, które chronią oczy. Cała gra odbywa się pod czujnym okiem instruktora.

Rozgrywka paintballowa to wiele godzin dobrej zabawy. Nie wahaj się i zarezerwuj termin już dziś, by zapewnić sobie lub swojemu dziecku najlepszą zabawę na urodziny!

Paintball to też świetny pomysł na wieczór kawalerski lub imprezę integracyjną