Paintball na imprezy integracyjne Kraków

Imprezy integracyjne - Paintball


Jak można dobrze zintegrować pracowników, grupy studenckie, członków organizacji – ludzi, którzy na początku się nie znają i nie mają ze sobą wiele wspólnego? Najlepszym rozwiązaniem jest zawsze aktywność, która będzie wymagała od uczestników współpracy. Jeśli dołożymy do tego wspólną zabawę na świeżym powietrzu, mamy przepis idealny na stworzenie dobrze współpracującej, zgranej grupy ludzi, która w mig się polubi. Nic tak przecież nie łączy jak wspólne działanie.

Co powiecie na wspólną zabawę w paintball jako pomysł na świetną imprezę integracyjną? Taka forma aktywności będzie dla Was jak prawdziwy powrót do dzieciństwa, kiedy to cały dzień biegało się po podwórku z przyjaciółmi. A kto z nas nie tęskni skrycie za tamtymi czasami i nie chciałby od czasu do czasu do nich wrócić? Chociażby ba jedno popołudnie…

Jak to wszystko wygląda od strony praktycznej? Gra w paintball zaczyna się od rozdania specjalnych kombinezonów, rękawic ochronnych oraz masek zabezpieczających oczy. Instruktor wyjaśnia zasady gry oraz bezpieczeństwa, których uczestnicy muszą bezwarunkowo przestrzegać podczas całej zabawy. Następnie dzielimy się na dwie grupy, które będą od tej pory ze sobą rywalizować. Zadaniem jest jak najszybsze wyeliminowanie przeciwników z przeciwnej drużyny. Cała zabawa trwa wiele godzin.

Nie wiecie jak najlepiej zintegrować nową grupę? Na pewno w tym wypadku świetnie sprawdzi się paintball! Zarezerwujcie termin już dziś, by świetnie bawić się podczas wspólnej integracji!

 

Paintball to również świetny pomysł na urodziny lub wieczór kawalerski