CK-POINT tworzą ludzie pasjonujący się grą w paintball i chcący się tą pasją dzielić.

Kim jesteśmy?


Jesteśmy grupą organizującą imprezy paintballowe. Oferujemy roz(g)rywkę na polu, zlokalizowanym przy stoku Podstolice SKI. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, którego dobre samopoczucie zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Dysponujemy pokładami kreatywności, pozwalającymi nam zadbać o ciekawą i interesującą grę – gwarantuje to dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Nad całością rozgrywki czuwa Animator, dbający o urozmaicenie oraz bezpieczeństwo uczestników gry. Pole, na którym odbywa się rozgrywka, wyposażone jest w wiele przeszkód, dzięki nim oferujemy możliwość rozegrania wielu różnorakich scenariuszy, a rozwój gry jest ciekawy i dynamiczny. Dysponujemy własnymi markerami paintballowymi marki Tippmann, pozwalającymi nam obsłużyć grupy do 24 osób. Posiadamy wszystkie niezbędne elementy sprzętu, potrzebnego do profesjonalnego zorganizowania wspaniałej zabawy. W obrębie CK-POINT znajduje się strefa bezpieczna, z ławeczkami i stołami dla zawodników. W tym miejscu, po wyczerpującej grze, można odpocząć i zrobić grilla.

Wizyta w CK-point stanowi świetny sposób spędzenia wolnego czasu, a także zorganizowania niezapomnianej imprezy – zarówno firmowej, jak i dla grup indywidualnych. Pragniemy, aby te kilka godzin, które z nami spędzicie, na długo pozostały w Waszej pamięci i dostarczyły Wam niezapomnianych wrażeń.